Je tu opět pátek (YAY), takže je čas podívat se na nové vědecké ilustrace týdne! Jak víte, každý týden přidáváme na platformu mind the graph mnoho ilustrací. Všechny tyto ilustrace jsou k dispozici všem uživatelům platformy mind the graph (včetně uživatelů zdarma). Všechny naše ilustrace jsou vědecky přesné. Také mají vzor, takže můžete kombinovat různé ilustrace a konečný výsledek bude atraktivní a krásný.

Pokud jste to ještě nezkusili, můžete si začít užívat tisíce vědeckých ilustrací zdarma:

start_now

Nyní se podívejme na nové vědecké ilustrace.

Zubní křeslo 

náhled_88737 (1)

Korálové útesy a okyselování oceánů

náhled_88730 (1)

Kachny

náhled_88726

Vybavení laboratoře

náhled_88726 (2)

Změna klimatu

náhled_88732

Předčasně narozený novorozenec

náhled_88729

Lidská kůže

náhled_88737

Světelné spektrum

náhled_88734

Tyto a další tisíce ilustrací jsou k dispozici na Mind the Graph. Můžete je použít k tvorbě grafických abstraktů, infografik, referátů, plakátů, tříd a čehokoli, co chcete.

Potřebuji různé vědecké ilustrace. Co mám udělat?

Všechny ilustrace a šablony si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. I když jsou všechny tyto ilustrace k dispozici, je možné, že stále nenajdete tu, kterou potřebujete. Hlavně pokud pracujete na novém experimentu nebo léčbě. Nemějte však obavy. Pokud jste předplatitelem, můžete si je vyžádat bez dalších nákladů. Pokud však ještě nejste předplatitelem, také si nedělejte starosti! Nyní můžete provést upgrade a využívat všech výhod prémiového účtu.

Pokud tedy chcete konkrétní ilustraci, kterou jste na Mind the Graph nenašli, nebo chcete všechny funkce neomezeného tarifu, je čas na upgrade:

pozor na grafické vědecké ilustrace

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony