Je tu opäť piatok (YAY), takže je čas pozrieť si nové vedecké ilustrácie týždňa! Ako viete, každý týždeň pridávame na platformu mind the graph množstvo ilustrácií. Všetky tieto ilustrácie sú k dispozícii všetkým používateľom mind the graph (vrátane bezplatných používateľov). Všetky naše ilustrácie sú vedecky presné. Taktiež majú vzor, takže môžete kombinovať rôzne ilustrácie a konečný výsledok bude atraktívny a krásny.

Ak ste to ešte nevyskúšali, môžete si začať užívať tisíce vedeckých ilustrácií zadarmo:

start_now

Teraz sa pozrime na nové vedecké ilustrácie

Zubárske kreslo 

náhľad_88737 (1)

Koralové útesy a okysľovanie oceánov

náhľad_88730 (1)

Kačice

náhľad_88726

Laboratórne vybavenie

náhľad_88726 (2)

Zmena klímy

náhľad_88732

Predčasne narodený novorodenec

náhľad_88729

Ľudská koža

náhľad_88737

Svetelné spektrum

náhľad_88734

Tieto a ďalšie tisíce ilustrácií sú k dispozícii na Mind the Graph. Môžete ich použiť na vytvorenie grafických abstraktov, infografiky, dokumentov, plagátov, tried a čohokoľvek chcete.

Potrebujem rôzne vedecké ilustrácie. Čo mám urobiť?

Všetky ilustrácie a šablóny si môžete pozrieť na našej webovej stránke. Aj napriek všetkým týmto dostupným ilustráciám sa môže stať, že nenájdete tú, ktorú potrebujete. Hlavne ak pracujete na novom experimente alebo liečbe. Nemusíte sa však obávať. Ak ste predplatiteľom, môžete si ju vyžiadať bez ďalších nákladov. Ak však ešte nie ste predplatiteľom, tiež si nerobte starosti! Teraz môžete prejsť na vyšší stupeň a využívať všetky výhody prémiového účtu.

Ak teda chcete konkrétnu ilustráciu, ktorú ste nenašli na Mind the Graph, alebo chcete všetky funkcie neobmedzeného plánu, je čas na upgrade:

vedecké ilustrácie grafu

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny