Це навчальне відео показує, як створити інфографіку в Mind the Graph. Шаблони інфографіки для наших користувачів, щоб їм не потрібно було починати з чистого аркуша. Це найкращий спосіб заощадити час і створити щось привабливе.

Дізнайтеся з навчального відео нижче, як створити інфографіку в Mind the Graph. Тема тижня - вакцинація.

Посібник про те, як створити привабливу інфографіку про вакцинацію з науковими ілюстраціями на тему Mind the Graphрозробник інфографіки для науковців та викладачів. Ми перетворюємо науковців на дизайнерів, щоб посилити їхній вплив!

Користуватися редактором інфографіки дуже просто, як ви можете побачити в нашому навчальному відео.

Виберіть найкращі ілюстрації з вашої галузі, змініть кольори та фон і створіть унікальну та красиву інфографіку. Навчальне відео містить наочні поради, які допоможуть вам використовувати кольори, ілюстрації та діаграми, щоб перетворити ваші дані на візуальні образи, які розповідають чітку історію.

Якщо ви є передплатником тільки зайдіть до нашої галереї і виберіть найкращий шаблон інфографікинатисніть на нього і почніть створювати інфографіку. Також ви можете вибрати шаблон у робочій області. Таким чином ви можете спробувати різні стилі і вибрати свій улюблений. Якщо ви не є підписником, ви можете використовувати шаблони як натхнення для своєї творчості або інвестувати кілька доларів щоб мати доступ до всіх функцій розумного графіка.

Навчальне відео: створення шаблону інфографіки про вакцинацію</trp-post-container

Mind the Graph - це онлайн-платформа для створення наукової інфографіки, презентацій та графічних рефератів. Дізнайтеся, як використовувати різні ілюстрації у вашому графічному рефераті.

Щоб побачити більше красивих шаблонів: https://mindthegraph.com/templates/

Почати користуватися Mind the Graph безкоштовно: https://mindthegraph.com/

Навчитися створювати інфографіку: https://goo.gl/MYBmRd.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони