Покращення наукової комунікації важливе для того, щоб охопити більше людей і боротися з дезінформацією. Ілюстрації є потужним інструментом для цього. Як люди, ми є візуальними істотами, і зображення допомагають зрозуміти щось з першого погляду, оскільки великий відсоток людського мозку присвячений візуальній обробці.

Однак, коли ми думаємо про комунікацію в науці, ми зазвичай говоримо про графічні реферати для статей, презентацій або соціальних мереж. Але розрив ще більший.

Що, якщо ми використаємо піктограми, щоб зробити інформаційну листівку для пацієнта більш зрозумілою?

Використання лише тексту зі складною мовою може заплутати пацієнта і поставити під загрозу лікування. Тому ми створили кілька шаблонів для листівок.

зображення (48)

 

зображення (50)

 

Піктограми також корисні для пояснення того, хто може приймати таблетки і хто належить до групи безпеки або ризику:

 

зображення (49)

 

Мета - допомогти пацієнтам і полегшити комунікацію між лікарями, фармацевтами та пацієнтами загалом, щоб вони могли отримати найкраще лікування. Існує багато способів покращити комунікацію в науці, тому важливо думати про те, як наука входить у наше повсякденне життя.

Ми створили ці моделі листівок за допомогою Mind the Graph, і всі ці іконки доступні на нашій платформі. Якщо ви теж хочете їх використовувати, почніть зараз безкоштовно:

інфографіка63724 (1)

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони