Ола! Як ви маєте шаблю, щосекунди ми вивчаємо наші нові наукові ілюстрації. У цьому семестрі ми додамо нові ілюстрації, ексклюзивні для всіх користувачів графічного інтерфейсу (включно з безкоштовними користувачами). Ми знаємо, що може бути важко знайти точні ілюстрації та атракціони в Інтернеті для використання в наукових статтях та на конференціях. Саме тому ми надаємо мільйони наукових ілюстрацій на нашій платформі. Ви можете перевірити це безкоштовно!

Ця сесія присвячена великому святу в нашому медичному відділенні, головним чином, у галузі кардіології. Завдяки особливому підходу наших користувачів, ми наполегливо працюємо над тим, щоб додати нові ілюстрації з кардіології на нашу платформу.

І тому ця публікація також зосереджена на ілюстраціях з кардіології. Але ви можете знайти ілюстрації усіх сторін життя в графічному зображенні.

Ознайомтеся з нашими найновішими ілюстраціями з кардіології

Я маю на увазі, що ці малюнки є лише невеликою частиною нашої повної бібліотеки. Criamos o maior banco de dados online sobre ilustrações científicas. Заходьте, ознайомтеся з новинками та знайдіть час, щоб переглянути всю бібліотеку та поекспериментувати з платформою.

Міокардіо. Coração cortado 

На цих ілюстраціях зображено серцевий м'яз, який скорочується та розслабляється.preview_162239 (3)

Ангіоґенез. Пермеабілідада судинна

Ви можете використовувати ці ілюстрації, щоб пояснити потік багатьох рідин, таких як гази, поживні речовини, вода, іони або клітковина, як лінфоцити, в порожнину та передню стінку судини. Коли ми покажемо вам наші ілюстрації про цю тему, ви можете об'єднати їх, щоб створити повну презентацію або графічне резюме.

Ангіогенез

Balão Revestido de Droga (DCB) | Balão Revestido de Droga (DCB) Ангіопластика

DCB - це техніка для транспортування та введення антипроліферативного препарату в артеріальну судину одночасно з проведенням хірургічного втручання на обтураційній атеросклеротичній ділянці. Ви можете комбінувати ілюстрації, щоб пояснити процедуру своїм родичам, пацієнтам або юристам.

Ангіопластика з відновленим балоном нирки (DCB)

Опис перегородки для алкоголю

Абляція перегородки є мінімально інвазивною процедурою для лікування кардіоміопатії стегнових суглобів. Тепер ви можете використовувати ілюстрації до графіків, щоб пояснити цей процес у своїх роботах та аулах.

абласація перегородки алкоуліки

Атеректомія

Пояснити медичні процедури пацієнтам у певних випадках не так просто. Ілюстрації є більш дружніми, ніж фотографії, проте вони мають менший негативний вплив і точніше ілюструють процес.

атеректомія

Кліпса мітрального клапана Ремонт мітрального клапана

Ми маємо багато ілюстрацій медичних розпоряджень, щоб пояснити процедури та продемонструвати методологію. Наше нове медичне обладнання - мітральний клапан. Ці ілюстрації чудово пояснюють перебіг мітральної регургітації. Ви можете скористатися іншими ілюстраціями на графіку, щоб порівняти цю процедуру з операцією з видалення алергії.

мітракліпса

Циркулярна операція на серці Аберто Формато капрал

Додаємо нову ілюстрацію циркулярного розтину, тепер у поєднанні з формою тіла для знищення циркулярного розтину. Комбінуйте з іншими ілюстраціями з  cirurgia cardiaca aberta надається на графіку. 

ЦИРКУРГІЯ КОРАСАНА АБЕРТО

Як використовувати ці наукові ілюстрації у своїй публікації:

Mind the Graph - це онлайн-платформа, яка дозволяє науковцям та професорам створювати власні презентації, резюме та графічні резюме у форматі, що відповідає їхнім потребам та професійному рівню. Ви можете експериментувати безкоштовно та надавати всі ілюстрації, які ми надаємо. Крім того, ви можете комбінувати фігури з формами, графіками, текстом і завантажувати власні зображення, щоб створити повноцінну презентацію. Ви можете бути безкоштовним користувачем доти, доки не захочете, але матимете обмежені ресурси.

Зрештою, з деякими людьми за місяць ви можете  експериментувати з необмеженими рекурсорами.  Крім того, ви зможете запитувати нові ілюстрації з невеликими додатковими вимогами. Насправді, більшість наших ілюстрацій базуються на малюнках дітей наших вбивць. Інкрівель, серто?

Também temos uma  central de ajuda  з різноманітними викладачами та студентами  умови використання . Якщо ви все ж таки хочете щось додати, укладіть договір на contact@mindthegraph.com.

Sente-se pronto para começar?

ознайомлений з графікою наукових ілюстрацій

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони