Jeśli potrzebujesz ilustracji naukowych, oto miejsceMamy dla Ciebie dosłownie tysiące ilustracji naukowych, w tym kilka tematów z zakresu biologii, ekologii, nauk przyrodniczych, nauk o zdrowiu i medycyny / anatomii, a nawet bardziej szczegółowych, takich jak na przykład choroby zakaźne.

Jest to zbiór ilustracji zamówionych przez klientów, w tym przypadku wszystko związane z chorobami zakaźnymi. Świetne dla badaczy i naukowców.

Sprawdź kilka przykładów ilustracji naukowych już dostępnych na stronie Mind the Graph. Nawet jeśli nie znajdziesz na platformie dokładnie tego, czego potrzebujesz, spróbuj zasubskrybować usługę ilustracji naukowych na żądanie.

Ilustracja naukowa dotycząca chorób zakaźnych

Chcę użyć medycznych ilustracji naukowych z Mind the Graph. Jak mogę to zrobić?

Ok, korzystanie z naszych ilustracji jest bardzo proste! Zwróć uwagę na wykres to platforma internetowa, która umożliwia naukowcom i nauczycielom tworzenie własnych prezentacji, artykułów i streszczeń graficznych w atrakcyjny i profesjonalny sposób. Możesz więc wypróbować ją za darmo i sprawdzić wszystkie dostępne ilustracje naukowe.

Jak wspomnieliśmy powyżej, możesz także łączyć dane liczbowe z kształtami, wykresami, tekstem i przesyłać własne obrazy, aby stworzyć całą prezentację, abstrakt graficzny lub infografikę naukową. Możesz być darmowym użytkownikiem tak długo, jak chcesz, ale będziesz mieć ograniczone funkcje.

kilka dolarów miesięcznie jako subskrybent możesz korzystać z nieograniczonej liczby funkcji. Ponadto będziesz mógł poprosić o nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. W rzeczywistości większość naszych ilustracji opiera się na prośbach naszych subskrybentów.

Ponadto będziesz mieć autonomię w tworzeniu własnej prezentacji i abstraktu graficznego, prosząc tylko o to, co jest niezbędne do badań.

Czy mogę wykorzystać te ilustracje w moich publikacjach?

Tak.
Naszym celem jest poprawa komunikacji w nauce i pomoc naukowcom i lekarzom w przekazywaniu ich wyników w zrozumiały i przyciągający uwagę sposób. 

W związku z tym możesz wykorzystywać swoje dzieła w swoich artykułach, zajęciach, książkach, mediach społecznościowych i we wszystkim, co chcesz. Jeśli jednak jesteś darmowym użytkownikiem, musisz zachować znak wodny i zacytować wykres w swojej publikacji. Teraz, jeśli jesteś subskrybentem, nie musisz nas cytować (ale byłoby wspaniale, gdybyś to zrobił)!

 

[Ok, chcę wypróbować platformę!]
logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony