Cześć! Czy jesteś podekscytowany weekendem? My też! Piątek to także dzień, w którym zaprezentujemy nasz najnowszy dodatek do naszej biblioteki ilustracji. Jak zapewne wiesz, mamy największą bibliotekę ilustracji naukowych, z ponad ośmioma tysiącami ilustracji naukowych. Ale ważne jest, aby podkreślić, że oprócz ilustracji z zakresu nauk przyrodniczych, mamy również kolekcje ilustracji z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, nauk edukacyjnych i inżynierii.

W tym tygodniu skupiliśmy się na ilustracjach inżynieryjnych ze względu na prośby subskrybentów. Jest to jedna z najlepszych funkcji mind the graph: Jeśli nie znajdziesz ilustracji, której potrzebujesz, możesz poprosić o nią bez dodatkowych kosztów. 

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zobaczmy nowe ilustracje:

Platformy wiertnicze

Stworzyliśmy kilka ilustracji przedstawiających różne platformy wiertnicze. Ponadto mamy dwa style, z których jeden pokazuje kompletną platformę, a drugi jej najkrótszą wersję, z pustym miejscem ilustrującym cięcie.

petroleum_scientific_illustrations

Domy i budynki

Jeśli jesteś architektem lub inżynierem budownictwa, te nowe ilustracje budynków mogą Ci się spodobać. Nasz subskrybent poprosił o nie, aby zilustrować różnicę między małymi wioskami a dużymi miastami, ale możesz je dostosować do swoich potrzeb.

domy_budynki_naukowe_ilustracje

Selektrownia olar

Ilustracje te są pomocne przy tworzeniu graficznego streszczenia lub prezentacji na temat czystej energii i zrównoważonego rozwoju:

 

solar_energy_scientifc_illustrations

Grafen i nanowłókna

Na potrzeby chemii, fizyki i inżynierii materiałowej stworzyliśmy kilka ilustracji cząsteczek węgla. Mamy już dużą kolekcję tego rodzaju materiałów. Sprawdź je!

grafen_naukowy_ilustracje

Czy mogę użyć tych ilustracji, aby pochwalić się swoją pracą?

Tak. Jesteśmy platforma internetowa aby poprawić komunikację w nauce. Wszystkie te ilustracje i tysiące innych można znaleźć na stronie Mind the Graph. Oferujemy bezpłatny plan, który zapewnia dostęp do wszystkich ilustracji. Jednak darmowy plan nie jest nieograniczony i musisz nas zacytować i zachować znak wodny. Tak więc, jeśli nie chcesz zachować znaku wodnego, możesz dokonać aktualizacji za kilka dolarów i Nieograniczone możliwości. Twoje ilustracje będą gotowe za kilka dni. Gotowy do rozpoczęcia?

ilustracje naukowe do wykresów

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony