Якщо вам потрібні наукові ілюстрації, ось це місцеми маємо для вас буквально тисячі наукових ілюстрацій, включаючи кілька тем з біології, екології, наук про життя, наук про здоров'я та медицини/анатомії, навіть більш специфічні, як, наприклад, клітини.

Це колекція ілюстрацій на замовлення клієнтів, в даному випадку все, що пов'язано з клітинами. Чудово підходить для дослідників та науковців.

Перегляньте кілька прикладів наукових ілюстрацій, які вже доступні на Mind the Graph. І навіть якщо ви не знайдете на платформі саме те, що вам потрібно, спробуйте підписатися на послугу наукової ілюстрації на вимогу.

осередки наукової ілюстрації

Я хочу використовувати медичні наукові ілюстрації з Mind the Graph. Як я можу це зробити?

Використовувати наші ілюстрації дуже просто! Слідкуйте за графіком це онлайн-платформа, яка дозволяє науковцям та викладачам створювати власні презентації, статті та графічні реферати у привабливий та професійний спосіб. Ви можете спробувати її безкоштовно та переглянути всі доступні наукові ілюстрації.

Ви також можете комбінувати, як ми вже говорили вище, фігури з фігурами, діаграмами, текстом і завантажувати власні зображення, щоб створити цілу презентацію, графічний реферат або наукову інфографіку. Ви можете бути вільним користувачем стільки, скільки захочете, але у вас будуть обмежені можливості.

З кілька доларів на місяць ви можете користуватися необмеженими можливостями як передплатник. Крім того, ви зможете запитувати нові ілюстрації без додаткових витрат. Насправді, більшість наших ілюстрацій засновані на запитах наших передплатників.

Крім того, ви матимете змогу самостійно скласти власну презентацію та графічний реферат, запитуючи лише те, що необхідно для вашого дослідження.

Чи можу я використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

Так.
Наша мета - покращити комунікацію в науці та допомогти вченим і лікарям розповідати про свої результати у зрозумілий і привабливий спосіб. 

Таким чином, ви можете використовувати свої творіння у своїх роботах, класах, книгах, соціальних мережах і де завгодно. Але, якщо ви є вільним користувачем, ви повинні зберігати водяний знак і посилатися на графік у своїй публікації. Якщо ви є передплатником, вам не потрібно посилатися на нас (але було б чудово, якби ви це зробили)!

 

[Гаразд, я хочу спробувати платформу!]
logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони