Це стало для нас великою несподіванкою. Блог FCiencias з Португалії опублікували відео, в якому показали, як вони створили інфографіку з Mind the Graph безкоштовний конструктор інфографіки. Вони працюють у сфері охорони здоров'я і використали деякі дані про споживання алкоголю для створення інфографіки.

Ви можете отримати доступ до FCiencias пост тут. і відео нижче показує одного з редакторів блогу, який використовує безкоштовний конструктор інфографіки. Так, безкоштовний, і це найкраще в ньому. Ви можете використовувати всі шаблони та ілюстрації безкоштовно і завантажити свою інфографіку, щоб використовувати її там, де вам потрібно.

Джерело FCIencias -> https://www.youtube.com/watch?v=2a9Ogh5aPKs

Mind the Graph це не єдиний доступний безкоштовний інструмент для створення інфографіки, але єдиний, який присвячений інфографіці про здоров'я та медико-біологічні науки. Якщо ви науковець або творець контенту в будь-якій галузі біології чи медицини, ви знаєте, як важко розповісти про ці теми, не маючи відповідних ілюстрацій.

Перегляньте кілька прикладів ілюстрацій, які ви знайдете в безкоштовному редакторі інфографіки!

Саме тому ми створили Mind the Graph безкоштовний конструктор інфографіки, щоб ви могли знайти саме те, що вам потрібно для створення вашої інфографіки. І це безкоштовно! Спробуйте за посиланням www.mindthegraph.com.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони