Bolo to pre nás veľké prekvapenie. Blog FCiencias z Portugalska zverejnili video, v ktorom ukazujú, ako vytvorili infografiku s Mind the Graph bezplatný tvorca infografiky. Sú z oblasti zdravia a na vytvorenie infografiky použili niektoré údaje o spotrebe alkoholu.

Prístup k FCiencias pošta tu a video nižšie ukazuje jedného z redaktorov blogu, ktorý používa bezplatný nástroj na tvorbu infografiky. Áno, ZADARMO, to je na tom to najlepšie. Všetky šablóny a ilustrácie môžete používať zadarmo a stiahnuť si infografiku, ktorú môžete použiť, kde potrebujete.

Zdroj FCIencias -> https://www.youtube.com/watch?v=2a9Ogh5aPKs

Mind the Graph nie je jediným dostupným bezplatným programom na tvorbu infografiky, ale je to jediný program zameraný na infografiky z oblasti zdravia a prírodných vied. Ak ste vedec alebo tvorca obsahu v akejkoľvek oblasti biológie alebo medicíny, viete, aké ťažké je komunikovať tieto témy bez správnych ilustrácií.

Pozrite si niekoľko príkladov ilustrácií, ktoré nájdete v bezplatnom programe na tvorbu infografiky!

Preto sme vytvorili Mind the Graph bezplatný tvorca infografiky, aby ste mohli nájsť presne to, čo potrebujete na vytvorenie infografiky. A zadarmo! Vyskúšajte ho na adrese www.mindthegraph.com.

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny