Naukowcy znani są z kiepsko przygotowanych prezentacji i plakaty. Jednak nasze stopnie naukowe nie uczą nas, jak uczynić naukę piękną i prostą. Wręcz przeciwnie, nasza naukowa podróż uczy nas skomplikowanych słów i trudnych technik, które zrozumieją tylko ludzie poinstruowani naukowo. Ponadto wśród wszystkich narzędzi dostępnych online jest tylko kilka uznawanych za naukowe.

Mind the Graph to pierwsze narzędzie od naukowców dla naukowców, które dba o posiadanie przestrzeni roboczej, w której każda osoba może się zalogować i zbudować własną prezentację naukową. Chociaż mamy wiele darmowych danych online i narzędzi, które pomagają nam w tworzeniu prezentacji, Mind the Graph jest pierwszym, który łączy oba te elementy w sprytny sposób.struktura reprodukcyjna kwiatuJednym z najlepszych aspektów Mind the Graph jest swoboda użytkownika w budowaniu i łączeniu ilustracji. Na przykład w Mind the Graph można zbudować własną strukturę reprodukcyjną kwiatu. W tym samym duchu mamy ilustracje komórek zwierzęcych i roślinnych, które umożliwiają użytkownikowi umieszczenie wszystkich organelli w dowolny sposób. Mind the Graph zawsze wprowadza innowacje i stara się zrozumieć, co badacz chciałby zrobić z ilustracjami naukowymi.

Możliwość złożenia struktury reprodukcyjnej kwiatu i wyróżnienia różnych jego części jest rodzajem funkcji, którą uważamy za sprytny sposób na wzmocnienie pozycji badaczy w komunikowaniu ich własnej pracy.

Struktura reprodukcyjna kwiatu

Oprócz tego stale powiększamy naszą bibliotekę ilustracji. W Mind the Graph naukowcy mogą znaleźć ponad 3000 ilustracji naukowych dostępnych za darmo i dostosowanych do potrzeb użytkowników. Jeśli szukasz konkretnej ilustracji, a nie są one dostępne, po prostu zasubskrybuj jako użytkownik Premium i Zamów dowolną liczbę ilustracji za pośrednictwem naszej usługi na żądanie.

Struktura reprodukcyjna kwiatu

Mind the Graph martwi się o wzmocnienie pozycji naukowców i pomoc w poprawie komunikacji naukowej. Jeśli możesz zbudować własną strukturę reprodukcyjną kwiatu, wyobraź sobie, co jeszcze możesz zrobić! Zacznij teraz i uzyskać wszystkie korzyści naszej platformy!

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony