Ilustracje naukowe protez na Mind the Graph

Jeśli potrzebujesz ilustracji naukowych, oto miejsceMamy dla Ciebie dosłownie tysiące ilustracji naukowych, w tym kilka tematów z zakresu biologii, ekologii, nauk przyrodniczych, nauk o zdrowiu i medycyny / anatomii, a nawet bardziej szczegółowych, takich jak na przykład protezy.

Ilustracja Mind the Graph: Proteza amputowanej nogi
Ilustracja Mind the Graph: Proteza amputowanej nogi

Jest to zbiór ilustracji zamówionych przez klientów, w tym przypadku wszystko związane z protezami. Świetne dla badaczy i naukowców.

Sprawdź kilka przykładów ilustracji naukowych już dostępnych na stronie Mind the Graph. A nawet jeśli nie znajdziesz na platformie dokładnie tego, czego potrzebujesz, zasubskrybuj usługę ilustracji naukowych na żądanie.

Galeria Mind the Graph
Galeria Mind the Graph

Ta kolekcja pochodzi z próśb naszych użytkowników o skomponowanie ich figurek naukowych, więc mamy bardzo szeroką gamę konkretnych i szczegółowych ilustracji, ale pamiętaj, że możesz je dostosować do swoich potrzeb na naszej platformie.

Chcę użyć medycznych ilustracji naukowych z Mind the Graph. Jak mogę to zrobić?

Ok, korzystanie z naszych ilustracji jest bardzo proste! Zwróć uwagę na wykres to platforma internetowa, która umożliwia naukowcom i nauczycielom tworzenie własnych prezentacji, artykułów i streszczeń graficznych w atrakcyjny i profesjonalny sposób. Możesz więc wypróbować ją za darmo i sprawdzić wszystkie dostępne ilustracje naukowe.

Ilustracja Mind the Graph: Proteza dentystyczna 3
Ilustracja Mind the Graph: Proteza dentystyczna 3

Jak wspomnieliśmy powyżej, możesz także łączyć dane liczbowe z kształtami, wykresami, tekstem i przesyłać własne obrazy, aby stworzyć całą prezentację, abstrakcję graficzną lub infografikę naukową. Możesz być darmowym użytkownikiem tak długo, jak chcesz, ale będziesz mieć ograniczone funkcje.

Z kilka dolarów miesięcznieJako subskrybent możesz korzystać z nieograniczonej liczby funkcji. 

Ponadto będziesz mógł poprosić o nowe i spersonalizowane ilustracje bez dodatkowych kosztów. W rzeczywistości większość naszych ilustracji opiera się na prośbach naszych subskrybentów.

Ponadto będziesz mieć autonomię w tworzeniu własnej prezentacji i abstraktu graficznego, prosząc tylko o to, co jest niezbędne do badań.

Galeria Mind the Graph
Ilustracje naukowe protez na Mind the Graph Gallery

Czy mogę wykorzystać te ilustracje w moich publikacjach?

Tak.

Naszym celem jest poprawa komunikacji w nauce i pomoc naukowcom i lekarzom w przekazywaniu ich wyników w zrozumiały i przyciągający uwagę sposób. 

Ilustracja Mind the Graph: Strefy Gruena Kość boczna Pełna
Ilustracja Mind the Graph: Strefy Gruena Kość boczna Pełna

W związku z tym możesz wykorzystywać swoje dzieła w swoich dokumentach, zajęciach, książkach, mediach społecznościowych i we wszystkim, co chcesz. Jeśli jednak jesteś darmowym użytkownikiem, musisz zachować znak wodny i zacytować Mind the Graph w swojej publikacji. Teraz, jeśli jesteś subskrybentem, nie musisz nas cytować (ale byłoby wspaniale, gdybyś to zrobił).

Chcesz poprosić o nową i spersonalizowaną ilustrację?

Kliknij tutaj aby zostać subskrybentem i poprosić o ilustrację!

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony