Hallo, wissenschafts liebhaber! W tym tygodniu Mind the Graph jest w Niemczech, a niemiecki blog napisał o nas! Możemy spodziewać się wielkich rzeczy na niemieckim rynku!

niemiecki blog

Signaut napisał o idei stojącej za Mind the Graph i jak łączy naukę z projektowaniem. Ponadto podkreślili, że Mind the Graph bada dziedzinę na rynku, która nigdy wcześniej nie była eksplorowana:

"Mind the Graph odnalazł róg, który nie został jeszcze zaadresowany przez istniejący rynek: naukowców, badaczy, organizacje innowacyjne i uniwersytety. Mind the Graph poprawia reprezentację badań i wyników w taki sposób, aby szybko dotrzeć do określonych odbiorców. W ten sposób korzystanie z Mind the Graph oznacza uzyskanie większej uwagi ze strony czasopism naukowych". Przetłumaczone z oryginalnego postu.

Rozpoczęcie nowej działalności i znalezienie sposobu na dotarcie do naszych odbiorców było wyzwaniem. Niemniej jednak z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej pewni naszej roli w komunikacji naukowej. Mamy też niesamowitych użytkowników zainteresowanych zwiększeniem widoczności swoich badań i publikowaniem lepszych artykułów. W tym temacie Signaut komentuje również historię Mind the Graph i to, jak daleko zaszliśmy:

"Użytkownicy tej platformy pochodzą ze znakomitych uniwersytetów, takich jak Uniwersytet Stanforda, Harvard i Uniwersytet Londyński. Infografiki wykonane na Mind the Graph można znaleźć w badaniach i prezentacjach użytkowników. Jedną z najważniejszych infografik stworzonych przy użyciu Mind the Graph jest ta dotycząca związku między wirusem Zika a mikrocefalią, dostępna w Internecie". Przetłumaczone z oryginalnego postu.

Nasz CEO, Fabrício Pamplona, skomentował rynek niemiecki i jego znaczenie dla Mind the Graph. Możemy spodziewać się wielkich rzeczy po tej podróży do Niemiec!

AAEAAQAAAAAALwAAAAJDhlNzg3ODNkLTEwM2YtNGI1OS1hZDk0LWQ0NTQxOWQ0NjJNA"Niemcy już stały się dla nas ważnym rynkiem. Podczas naszej podróży służbowej będziemy lokalnie reprezentować platformę i usługi, wyjaśniać kwestie i oczywiście promować markę". Dr Fabricio Pamplona

 

Mind the Graph oferuje rozwiązanie dla naukowców, którzy zmagają się z dzieleniem się informacjami w efektywny sposób: infografiki naukowe. Zapoznaj się z naszą platformą!

rynek niemiecki

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony