To była dla nas wielka niespodzianka. Blog FCiencias z Portugalii opublikowali film pokazujący, jak stworzyli infografikę za pomocą Mind the Graph darmowy kreator infografik. Zajmują się oni zdrowiem i wykorzystali pewne dane dotyczące spożycia alkoholu do stworzenia infografiki.

Można uzyskać dostęp do FCiencias stanowisko tutaj i wideo poniżej pokazuje jednego z redaktorów bloga korzystającego z darmowego kreatora infografik. Tak, DARMOWY, to jego najlepsza część. Możesz korzystać ze wszystkich szablonów i ilustracji za darmo i pobrać swoją infografikę do wykorzystania w dowolnym miejscu.

Źródło FCIencias -> https://www.youtube.com/watch?v=2a9Ogh5aPKs

Mind the Graph to nie jedyny dostępny darmowy kreator infografik, ale jedyny dedykowany infografikom z zakresu nauk medycznych i przyrodniczych. Jeśli jesteś naukowcem lub twórcą treści w dowolnej dziedzinie biologii lub medycyny, wiesz, jak trudno jest komunikować te tematy bez odpowiednich ilustracji.

Sprawdź kilka przykładów ilustracji, które znajdziesz w darmowym kreatorze infografik!

Właśnie dlatego stworzyliśmy Mind the Graph darmowy kreator infografik, dzięki któremu znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz do stworzenia swojej infografiki. I to za darmo! Wypróbuj na www.mindthegraph.com.

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony