Olá! Jak zapewne wiesz, we wszystkich sześciu odsłonach prezentujemy nasze nowe ilustracje naukowe. W tym tygodniu dodaliśmy kilka ilustracji dostępnych wyłącznie dla wszystkich użytkowników grafiki (w tym użytkowników bezpłatnych). Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie dokładnych i atrakcyjnych ilustracji online do wykorzystania w artykułach naukowych i konferencjach może być trudne. Z tego powodu udostępniamy miliony ilustracji naukowych na naszej platformie. Możesz je zweryfikować za darmo!

W tym tygodniu odnotowaliśmy ogromny wzrost w naszym dziale medycznym, głównie w obszarze kardiologii. Ze względu na szczególne zapotrzebowanie naszych użytkowników, ciężko pracowaliśmy, aby dodać nowe ilustracje kardiologiczne do naszej platformy.

Dlatego też ten post koncentruje się również na ilustracjach kardiologicznych. Na grafice można znaleźć ilustracje wszystkich dziedzin życia.

Zapoznaj się z najnowszymi ilustracjami kardiologicznymi

Należy pamiętać, że te figury powyżej to niewielka część naszej kompletnej biblioteczki. Tworzymy największy bank danych online na temat ilustracji naukowych. A zatem uwierz w nowości i spróbuj odwiedzić bibliotekę i wypróbować platformę.

Miocárdio | Coração cortado 

Te ilustracje przedstawiają mięsień sercowy skurczony i rozluźniony.preview_162239 (3)

Angiogênese | Przepuszczalność naczyń krwionośnych

Możesz użyć tych ilustracji, aby wyjaśnić przepływ drobnych cząsteczek, takich jak leki, składniki odżywcze, woda, jony lub komórki, takie jak linfócitos wewnątrz i na zewnątrz naczynia. Mamy już inne ilustracje na ten temat, możesz je połączyć, aby stworzyć pełną prezentację lub podsumowanie graficzne.

Angiogênese

Balão Revestido de Droga (DCB) | Angioplastyka

DCB jest techniką transportu i dostarczania substancji antyproliferacyjnych do tętnic w tym samym czasie, w którym wykonywane jest leczenie miażdżycy tętnic. Możesz łączyć ilustracje, aby wyjaśnić procedurę swoim uczniom, pacjentom lub lektorom.

Angioplastyka z użyciem balonu do rekonstrukcji dróg oddechowych (DCB)

Uszkodzenie przegrody alkoholowej

Usunięcie przegrody międzykomorowej jest minimalnie inwazyjną procedurą w kardiomiopatii przerostowej. Teraz możesz użyć ilustracji graficznych, aby wyjaśnić tę procedurę w swoich pracach i artykułach.

ablação septal alcoólica

Aterektomia

Wyjaśnienie pacjentom procedur medycznych często nie jest łatwym zadaniem. Ilustracje są bardziej przyjazne niż zdjęcia, mają mniej negatywny wpływ i precyzyjnie ilustrują procedurę.

aterektomia

Clipe mitral | Naprawa zastawki mitralnej

Zawiera wiele ilustracji urządzeń medycznych w celu wyjaśnienia procedur i przedstawienia metodologii. Naszym najważniejszym narzędziem medycznym jest klips mitralny. Ilustracje są idealne do wyjaśnienia leczenia niedomykalności zastawki mitralnej. Możesz użyć innych ilustracji na grafice, aby porównać tę procedurę z otwartą operacją serca.

mitraclipe

Chirurgia przerwanego mięśnia sercowego | Formato corporal

Dodaliśmy nową ilustrację operacji na ciele powyżej, teraz w połączeniu z formą ciała, aby podkreślić operację. Połącz z innymi ilustracjami przedstawiającymi  dostępne w formie graficznej. 

cirurgia de coração aberto

Jak wykorzystać te ilustracje naukowe w swojej publikacji:

Mind the Graph to platforma internetowa, która umożliwia naukowcom i profesorom tworzenie własnych prezentacji, prac i życiorysów w sposób profesjonalny i profesjonalny. W związku z tym możesz bezpłatnie eksperymentować i cieszyć się wszystkimi dostępnymi ilustracjami. Ponadto możesz łączyć figury z formami, grafikami, tekstem i przesyłać swoje ulubione obrazy, aby uzyskać pełną prezentację. Możesz być darmowym użytkownikiem przez dowolny czas, ale masz ograniczone zasoby.

Ponadto, za kilka dolarów na miesiąc, możesz  experimentar recursos ilimitados.  Ponadto możesz zamówić nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. W rzeczywistości większość naszych ilustracji opiera się na zamówieniach od naszych klientów. Niewiarygodne, prawda?

Mamy również  centrala pomocy  z różnymi tutorialami i naszymi  warunki użytkowania . Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami pod adresem contact@mindthegraph.com.

Czy już nadszedł czas?

dbałość o grafikę i ilustracje naukowe

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony