Olá! To już szósty piątek (YAY). Czy jesteś gotowy na koniec tygodnia? Czy masz dużo pracy do wykonania w ciągu ostatniego tygodnia? W obu przypadkach ten post na blogu jest dla Ciebie. W tym tygodniu dodaliśmy wiele nowych ilustracji naukowych na naszej platformie. Dlatego w tym poście możesz przedstawić nowości.

Obecnie mamy ponad milion ilustracji naukowych i wszystkie są dostępne dla wszystkich użytkowników grafiki (w tym użytkowników bezpłatnych). Ponadto większość naszych ilustracji opiera się na prośbach naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz zamówić nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze asynchroniczny, możesz dokonać aktualizacji już teraz:

dbałość o grafikę i ilustracje naukowe

W związku z tym przedstawimy nowe ilustracje naukowe

Układ nerwowy w ciągu dnia

preview_96581

Nowe struktury chemiczne

preview_96594

Sapo Boana Pulchella

preview_96597

Laser

preview_96603

Escala de ph

preview_96605

Sprzęt laboratoryjny

preview_96606

Pele humana 

preview_96607

Células cerebrais e danos cerebrais

preview_96608

Kory mózgowe

preview_96609

Te i inne ilustracje są dostępne w Mind the Graph. Możesz używać ich do tworzenia wznowień, informacji, artykułów, stron, artykułów i czego tylko chcesz.

Chcę korzystać z ilustracji naukowych. Co należy zrobić?

Możesz bezpłatnie korzystać z Mind the Graph i uzyskać dostęp do milionów ilustracji naukowych. Z planu można korzystać bezpłatnie przez dowolny czas. Jeśli jednak potrzebujesz więcej zasobów, zaktualizuj plan premium.

O plano premium tem nieograniczone zasoby . Pomimo tych wszystkich dostępnych ilustracji, możliwe jest, że nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz. Głównie, jeśli pracujesz nad nowym eksperymentem lub terapią. Ale nie martw się. Jeśli jesteś asynchroniczny, można zamówić bez dodatkowych opłat . Jeśli jednak nie jesteś asynchroniczny, nie martw się! Możesz zaktualizować konto, aby uzyskać wszystkie korzyści z konta premium.

Dlatego jeśli chcesz uzyskać specjalną ilustrację, której nie ma w Mind the Graph, lub chcesz mieć wszystkie zasoby nieograniczonego planu, czas na aktualizację:

get_update

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony