Tai mums buvo didelė staigmena. Tinklaraštis FCiencias iš Portugalijos paskelbė vaizdo įrašą, kuriame rodoma, kaip jie sukūrė infografiką su Mind the Graph nemokamas infografikų kūrėjas. Jie yra iš sveikatos srities ir, norėdami sukurti infografiką, panaudojo tam tikrus duomenis apie alkoholio vartojimą.

Galite pasiekti FCiencias rašyti čia ir žemiau esantis vaizdo įrašas parodytas vienas iš tinklaraščio redaktorių, naudojantis nemokamą infografikų kūrimo programą. Taip, NEMOKAMAI, tai geriausia dalis. Galite nemokamai naudotis visais šablonais ir iliustracijomis ir atsisiųsti savo infografiką, kad galėtumėte naudoti, kur reikia.

Šaltinis FCIencias -> https://www.youtube.com/watch?v=2a9Ogh5aPKs

Mind the Graph nėra vienintelė nemokama infografikų kūrimo programa, tačiau ji vienintelė skirta sveikatos ir gyvybės mokslų infografikams. Jei esate mokslininkas arba bet kurios biologijos ar medicinos srities turinio kūrėjas, žinote, kaip sunku perteikti šias temas neturint tinkamų iliustracijų.

Peržiūrėkite keletą iliustracijų pavyzdžių, kuriuos rasite nemokamoje infografikų kūrimo programoje!

Todėl sukūrėme Mind the Graph nemokama infografikų kūrimo programa, kad galėtumėte rasti būtent tai, ko reikia infografikams kurti. Ir nemokamai! Išbandykite ją www.mindthegraph.com.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai