Pokud jste bezplatným uživatelem Mind the Graph, jste si pravděpodobně všimli, že účet je omezen. Bezplatným uživatelem můžete být, jak dlouho chcete, a nikdy vám za to nebudeme účtovat žádné poplatky. Pokud však máte pocit, že potřebujete vytvořit více komplexní ilustrace pro vaše vizuální abstrakty, měli byste přejít na neomezený a prémiový účet. Jako předplatitel máte přístup ke všem výhodám naší platformy, které vám zlepší vaše zkušenosti a umožní vám vytvářet velmi profesionální a krásné čísla. Abych vám na této cestě pomohl, vybral jsem své oblíbené výhody toho, že jste mysl. graf uživatel:

01. Žádost o nové ilustrace

Již máme knihovnu s tisíci vědecký ilustrace, většinou ze života věda a zdravé. Někdy však potřebujete konkrétní ilustrace, které nemůžete nikde najít, a to ani v grafu. Pokud se to stane, nezoufejte! Ilustrace "na přání" děláme bez příplatku. Každý týden přidáváme nové ilustrace na základě požadavků našich předplatitelů. Naše týdenní vstupy si můžete prohlédnout v této sérii příspěvků: Vědecké ilustrace týdne: Co je pro vás nového

"Opravdu miluji mindthegraph! Dvě věci, které mi teď chybí, jsou inzulínové pero a také ilustrace subkutánní injekce u mužů. To by bylo skvělé!"

untitled-creation63235-1024x768 (1)

02. Vytváření prezentací

Komunikace ve vědě není jen psaní nových článků. Máme prezentace na seminářích, vizuální abstrakty, kongresové postery a kurzy. S ohledem na graf můžete vytvářet prezentace s neomezeným počtem snímků a prezentovat je přímo z platformy. Napsal jsem příspěvek na blog, abych lépe vysvětlil funkci presetation a si můžete přečíst zde.

Rui-prezentace

03. Začněte od šablon

Jako vědci nejsme designéři. Proto je těžké vytvářet krásné a přesné vizuální abstrakce. Přestože poskytujeme všechny vědecké ilustrace, naši uživatelé je musí kombinovat a vytvářet své prezentace, což může být někdy obtížné. Odběratelé však nemusí začínat od prázdného plátna. Nabízíme vám také mnoho upravitelných šablon. Můžeme si prohlédnout naše šablony zde

rat_abdominal_1280x720

04. Použití neomezeného počtu čísel

Zkušební uživatelé mohou používat pouze 5 ilustrací najednou, zatímco předplatitelé mohou vytvářet složité obrázky a používat všechny ilustrace, které potřebují. Pokud potřebujete vytvořit složitější vizuální abstraktní jako metabolickou dráhu, bude pro vás plán výzkumníka ideální.

template_receptors_1280x720 (1)

05. Úprava více výtvorů najednou

Pokud jste předplatitelem a zrušíte svůj plán, nebudou nám již účtovány žádné poplatky. Po skončení předplatného se však opět stanete zkušebním uživatelem a ztratíte přístup ke svým výtvorům. Pouze předplatitelé mohou mít v daném okamžiku více než jednu aktivní tvorbu. Pokud tedy pracujete na dvou nebo více projektech, bude vašim potřebám vyhovovat plán pro výzkumníky.

06. Autorská práva a publikační oprávnění

Jako zkušební uživatel musíte uvádět graf a používat náš vodoznak na svých výtvorech. Pokud jste zkušební uživatel, vodoznak se na výtvory přidává automaticky. Jako předplatitel nás však citovat ani používat vodoznak nemusíte. Budeme však samozřejmě rádi, když nás uvedete v části poděkování.

Líbily se vám výhody? Tato služba má minimální náklady 9 USD/měsíc nebo 5 USD/měsíc pokud se zaregistrujete na 1 rok.

get_updated

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony