Je čas ukázat nové vědecké ilustrace Mind the Graph. Jak víte, každý týden přidáváme do naší knihovny na Mind the Graph nové vědecké ilustrace. Nyní máme již více než osm tisíc ilustrací a všechny jsou k dispozici všem uživatelům grafů (včetně uživatelů zdarma). Většina našich ilustrací navíc vzniká na základě požadavků našich předplatitelů. Pokud jste tedy předplatitelem, můžete si vyžádat nové ilustrace bez dalších nákladů. Pokud však ještě nejste předplatitelem, ale chcete své výsledky zobrazit názorně, neztrácejte více času:

pozor na grafické vědecké ilustrace

Podívejme se tedy na zbrusu nové vědecké ilustrace:

 

Mapa Thajska

náhled_90967

Vybavení laboratoře

náhled_90965

Molekula inzulínu

náhled_90966

Dýchací systém

náhled_90972

Rostlina fazolí

náhled_90970

Úhel repozice

náhled_90973

Bezobratlí

náhled_90969

Tyto a další tisíce ilustrací jsou k dispozici na Mind the Graph. Můžete je použít k tvorbě grafických abstraktů, infografik, referátů, plakátů, tříd a čehokoli, co chcete.

Chci použít vědecké ilustrace. Co mám udělat?

Službu Mind the Graph můžete používat zdarma a získat přístup k tisícům vědeckých ilustrací. Bezplatný plán můžete používat, jak dlouho chcete. Pokud však chcete další zdroje, měli byste přejít na prémiový tarif.

Prémiový tarif má neomezené funkce. I přes všechny tyto dostupné ilustrace je možné, že nenajdete tu, kterou potřebujete. Hlavně pokud pracujete na novém experimentu nebo léčbě. Nemějte však obavy. Pokud jste předplatitelem, si ji můžete vyžádat bez příplatku. Ale pokud ještě nejste předplatitelem, nezoufejte! Nyní můžete provést upgrade a využívat všech výhod prémiového účtu.

Pokud tedy chcete konkrétní ilustraci, kterou jste na Mind the Graph nenašli, nebo chcete všechny funkce neomezeného tarifu, je čas na upgrade:

pozor na grafické vědecké ilustrace

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony