V tomto výukovém videu se dozvíte, jak si můžete vyžádat ilustraci v aplikaci Mind the Graph. Nebudete muset začínat od nuly. Bude tedy snazší vytvořit něco efektního a zajímavého pro sdělení vašeho výzkumu a strávit přitom méně času. Z vědců děláme designéry, abychom zvýšili jejich dopad!

V tomto videonávodu níže se dozvíte, jak si vyžádat ilustraci v aplikaci Pozor na graf.

 

Použití nástroje pro tvorbu infografiky je velmi jednoduché, jak se můžete přesvědčit v našem výukovém videu.

  • Další tipy si můžete prohlédnout zde!

Vyberte si nejlepší ilustrace z vašeho pole, změňte barvy a pozadí a je hotovo! Výukové video obsahuje vizuální tipy, které vám pomohou použít barvy, ilustrace a grafy a proměnit vaše data ve vizuály, které vyprávějí jasný příběh.

Pokud jste předplatitelem, přejděte na stránku do naší galerie a vyberte si tu nejlepší šablonu. Šablonu můžete vybrat také uvnitř pracovního prostoru. Takto si můžete vyzkoušet různé styly a vybrat si svůj oblíbený.
Pokud nejste předplatitelem, můžete šablony použít jako inspiraci pro svou tvorbu nebo investovat pár dolarů a mít přístup ke všem funkcím grafu.

Smyslem této platformy je tedy naprostá autonomie, která vám umožní lépe komunikovat váš výzkum. Každý centimetr obrázku tak bude obsahovat potřebné informace.

A pokud se teď nemůžete podívat na celé video, nezoufejte! Níže jsme pro vás oddělili hlavní tipy:

Mind the Graph je online platforma pro vytvářet vědecké infografiky, prezentace a grafické abstrakty. Zjistěte více informací o používání platformy pro komunikaci vašeho vědeckého výzkumu.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony