Bylo to pro nás velké překvapení. Blog FCiencias z Portugalska zveřejnila video, ve kterém ukazuje, jak vytvořila infografiku s názvem Mind the Graph bezplatný tvůrce infografiky. Jsou z oblasti zdravotnictví a k vytvoření infografiky použili některé údaje o spotřebě alkoholu.

Přístup k FCiencias příspěvek zde a video níže ukazuje jednoho z redaktorů blogu, který používá bezplatný nástroj pro tvorbu infografik. Ano, ZDARMA, to je na tom to nejlepší. Všechny šablony a ilustrace můžete používat zdarma a stáhnout si infografiku, kterou můžete použít, kde potřebujete.

Zdroj FCIencias -> https://www.youtube.com/watch?v=2a9Ogh5aPKs

Mind the Graph není jediným zdarma dostupným nástrojem pro tvorbu infografik, ale je jediným, který se věnuje infografice z oblasti zdraví a přírodních věd. Pokud jste vědec nebo tvůrce obsahu v jakémkoli oboru biologie nebo medicíny, víte, jak těžké je komunikovat tato témata bez správných ilustrací.

Podívejte se na několik příkladů ilustrací, které najdete v bezplatném nástroji pro tvorbu infografik!

Proto jsme vytvořili Mind the Graph zdarma, abyste mohli najít přesně to, co potřebujete k vytvoření infografiky. A to zdarma! Vyzkoušejte ji na adrese www.mindthegraph.com.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony