Vytvořit grafický abstrakt, infografiku nebo prezentaci, která bude vizuálně atraktivní a vědecky přesná, není snadný úkol.  Máme knihovnu s tisíci vědeckých ilustrací, většinou z oblasti přírodních věd, které pomáhají vědcům zlepšit jejich komunikaci.

Krásná ilustrace však nespraví vše. Musí být dobře umístěna a ladit s ostatními prvky vašeho výtvoru.
Kromě hlavních ilustrací proto na naší platformě najdete několik pozadí, tvarů, ikon a vedlejších ilustrací. Můžete využít svou kreativitu a vyzkoušet různé kombinace a vybrat tu nejlepší.

Připravili jsme návod, který vám pomůže najít nejlepší způsob, jak kombinovat pozadí, tvary a ilustrace a vytvořit krajinu. My jsme zvolili téma přírody, ale tipy můžete použít i k vytvoření grafické abstrakce nebo infografiky o vaší oblasti výzkumu.

náhled_35079

 

Podívejte se na výukové video a popusťte uzdu své fantazii:

 

 

 

 

Máme kanál youtube s návody, tipy a grafickými příklady abstrakt. Přihlaste se k odběru a sledujte nová videa každý týden.

Pokud potřebnou ilustraci nenajdete, napište na adresu contact@mindthegraph.com a vyžádejte si novou. Vytváříme ilustrace na vyžádání našim předplatitelům. Po vyžádání trvá několik dní, než je ilustrace připravena. Můžete si prohlédnout všechny výhody předplatitelů Mind the Graph zde

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony