Cactus Communications (CACTUS), technologická společnost urychlující vědecký pokrok, dnes oznámila akvizici společnosti Mind the Graph, platformu SaaS s "největší vědecky přesnou galerií ilustrací na světě". Tato technologická akvizice umožní společnosti CACTUS poskytovat automatizované vědecké obrázky typu "udělej si sám" a řešení vědecké komunikace na bázi umělé inteligence komunitě výzkumných pracovníků, akademickým vydavatelům a odvětví věd o živé přírodě. 

Tato akvizice přinese přímé zaměření na obchodní divizi společnosti CACTUS, konkrétně na její značku Impact Science, která nabízí řešení pro šíření vědy a zapojení výzkumníků, veřejnosti a tvůrců politik. Tato strategická investice pomůže společnosti Impact Science rychleji se rozšiřovat, protože poskytne automatizované řešení typu "udělej si sám", které může zákazníkům pomoci vytvářet přesné vědecké údaje a zlepšit dosah jejich výzkumu. 

"Z této akvizice mám velkou radost, protože dokonale zapadá do vize společnosti CACTUS, kterou je umožnit vědecký pokrok prostřednictvím technologie. Vzhledem k tomu, že každý rok vychází tolik vědeckých prací, je stále obtížnější upoutat pozornost čtenářů. Vědci potřebují kurátorsky zpracovávat obsah v alternativních formách vědecké komunikace (např. postery, infografiky, grafické abstrakty), které jsou poutavější a mohou mít dlouhodobý dopad. Věříme, že tato akvizice nám pomůže uspokojit měnící se povahu požadavků zákazníků prostřednictvím řešení Mind the Graph využívajících umělou inteligenci. Dále nám to umožní poskytovat nabídky produktů, které doplní naši nabídku služeb. V těchto strategických akvizicích budeme pokračovat, abychom rozšířili naši technologickou nabídku a adekvátně tak uspokojili potřeby globálních zákazníků z akademické sféry a z odvětví přírodních věd," řekl Abhishek Goel, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti CACTUS

Tento technologický podnik, který v roce 2016 založil výzkumný pracovník v oboru farmakologie a designér, se za necelých sedm let stal přední platformou pro infografiku v oblasti vědecké komunikace. Fabricio Pamplona, spoluzakladatel společnosti Mind the Graph, "Toto partnerství pomůže společnosti Mind the Graph rychleji růst a oslovit mnohem větší počet zákazníků, protože bude těžit z toho, že společnost CACTUS rozumí svému oboru a je významně zastoupena v mnoha zeměpisných oblastech."

Nishchay Shah, technický ředitel společnosti CACTUS, klíčový hybatel technologické vize společnosti CACTUS, jehož tým je zodpovědný za dohled nad technickou integrací týmu a nabídky nově získané platformy se stávajícími technologickými nabídkami společnosti CACTUS, řekl: "Produkty a technologie společnosti Mind the Graph dobře zapadají do naší vize posílení průmyslu pomocí produktů s umělou inteligencí. Jsme nadšeni, že můžeme dále stavět na stávajících řešeních AI a poskytovat našim zákazníkům po celém světě tu nejlepší hodnotu."

Společnost CACTUS je odhodlána rozšířit svou technologickou nabídku, aby mohla sloužit celosvětové komunitě výzkumných pracovníků, akademickým vydavatelům a odvětví přírodních věd. Dalším nedávným technologickým krokem společnosti CACTUS je akvizice společnosti UNSILO, dánská společnost zabývající se umělou inteligencí (AI) a zpracováním přirozeného jazyka (NLP), která se specializuje na analýzu textu, lingvistiku a datovou vědu. Společnost CACTUS rovněž investovala do Scholarcy, technologická společnost, která využívá strojové učení k získávání strukturovaných dat a souhrnů znalostí z vědeckého obsahu. Kromě toho má společnost CACTUS významný podíl ve společnosti Kudos, oceněná platforma pro sledování sítí a komunikace založená na analýze umělé inteligence, která urychluje dopad výzkumu. Společnost CACTUS se zasazuje o rozvoj vědy prostřednictvím svých různých podniků a investic do začínajících podniků, které v tomto směru pracují, a hodlá i nadále vytvářet další taková sdružení.

Další informace o programu CACTUS naleznete na adrese www.cactusglobal.com

O společnosti Cactus Communications

Společnost Cactus Communications (cactusglobal.com) byla založena v roce 2002 a je technologickou společností, která urychluje vědecký pokrok. Společnost CACTUS řeší problémy výzkumných pracovníků, univerzit, vydavatelů, akademických společností a organizací zabývajících se přírodními vědami prostřednictvím inovativních produktů a služeb vyvinutých pod značkami Editage, Cactus Life Sciences, Researcher.Life, Impact Science, UNSILO, Paperpal a Cactus Labs. Společnost CACTUS má kanceláře v Princetonu, Londýně, Aarhusu, Singapuru, Pekingu, Šanghaji, Soulu, Tokiu a Bombaji, celosvětově zaměstnává více než 3 000 odborníků a má zákazníky z více než 190 zemí. Společnost CACTUS je považována za průkopníka v osvědčených postupech na pracovišti a v posledních několika letech byla trvale hodnocena jako skvělé místo pro práci. 

O společnosti Mind the Graph 

Mind the Graph je platforma SAAS, která uživatelům umožňuje vytvářet krásné a efektivní vědecké postavy. Vznikla společným úsilím výzkumníka v oblasti přírodních věd a grafického designéra. Platforma se zaměřuje na vytváření produktů, které posilují postavení vědců a podporují navrhování působivých vysoce kvalitních infografik s předem sestavenými vědecky přesnými ilustracemi dostupnými v online platformě. Platforma rovněž poskytuje služby v oblasti designu pro farmaceutické a zdravotnické společnosti, čímž pomáhá zlepšit porozumění a přijetí zdravotnických produktů.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony