Dobrý den! Těšíte se na víkend? My také! V pátek se také pochlubíme nejnovějším přírůstkem do naší knihovny ilustrací. Jak možná víte, máme největší knihovnu vědeckých ilustrací, která čítá více než osm tisíc vědeckých ilustrací. Je však důležité zdůraznit, že kromě přírodovědných ilustrací máme také sbírky ilustrací z oblasti humanitních a společenských věd, pedagogických věd a technických ilustrací.

Tento týden jsme se na žádost předplatitelů zaměřili na technické ilustrace. Jedná se o jednu z nejlepších funkcí mysli grafu: Pokud nenajdete ilustraci, kterou potřebujete, můžete si ji vyžádat bez příplatku. 

Bez dalších okolků se podívejme na nové ilustrace:

Ropné plošiny

Vytvořili jsme několik ilustrací, které znázorňují různé ropné plošiny. Kromě toho máme dva styly, jeden zobrazuje kompletní plošinu, zatímco druhý nejkratší verzi s prázdným místem znázorňujícím řez.

petroleum_scientific_illustrations

Domy a budovy

Pokud jste architekt nebo stavební inženýr, mohly by se vám líbit tyto nové ilustrace budov. Náš předplatitel si je vyžádal, aby ilustroval rozdíl mezi malými vesnicemi a velkými městy, ale můžete si je přizpůsobit svým potřebám.

domy_budovy_vědecké_ilustrace

Solarská elektrárna

Tyto ilustrace jsou užitečné při vytváření grafických abstraktů nebo prezentací o čisté energii a udržitelnosti:

 

solar_energy_scientifc_illustrations

Grafen a nanovlákna

Pro chemii, fyziku a materiálové inženýrství jsme vytvořili několik ilustrací molekul uhlíku. Máme již velkou sbírku těchto materiálů. Podívejte se na ně!

graphene_scientifc_illustrations

Mohu tyto ilustrace použít k prezentaci své práce?

Ano. Jsme online platforma zlepšit komunikaci ve vědě. Všechny tyto ilustrace a tisíce dalších najdete na Mind the Graph. Zdarma nabízíme bezplatný plán, který vám umožní přístup ke všem ilustracím. Bezplatný plán však není neomezený a musíte nás citovat a zachovat vodoznak. Pokud si tedy nechcete vodoznak ponechat, můžete za pár dolarů upgradovat a zažít neomezené funkce. Vaše ilustrace budou hotové za několik dní. Jste připraveni začít?

pozor na grafické vědecké ilustrace

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony